Pollegro powraca

Po roku przerwy Pollegro powrócił do życia. Od dziś serwis jest wystawiony na świat, a więc dostępny jest nie tylko z akademików PL, ale również z każdego miejsca na świecie. Przy dodawaniu ogłoszenia możliwe jest określenie, czy ogłoszenie ma być publiczne (widoczne dla wszystkich) lub prywatne (widoczne tylko z sieci akademickiej). Opcja ta jest dostępna tylko z sieci akademickiej – spoza niej wszystkie dodane ogłoszenia są publiczne i tylko takie ogłoszenia są dla niej widoczne.

Obecnie trwają prace nad nową wersją serwisu, w związku z tym pracę nad obecną zostały wstrzymane. Zdaję sobie sprawę, że zarówno forma jak i funkcjonalność obecnej wersji pozostawiają wiele do życzenia, ale rozwijanie jej byłoby po prostu stratą czasu.

pollegro.pl

pollegro.pl

Pollegro to serwis z ogłoszeniami akademików Politechniki Lubelskiej, dostępny tylko w sieci lokalnej akademików. Korzystanie z serwisu nie wymaga logowania, każdy w sieci akademickiej może dodać ogłoszenie lub komentarz. Do ogłoszeń można dołączać galerie składające się z maksymalnie 5 zdjęć. Jeśli podano adres email (można go ukryć przed innymi) zostanie wysłana na niego informacja o dodaniu ogłoszenia, a dzień przed jego zakończeniem przypomnienie o zbliżającym się jego końcu. Zostanie też wtedy umożliwiony kontakt ze sprzedającym za pośrednictwem formularza kontaktowego. Istnieje również możliwość edycji treści i innych informacji w ogłoszeniu, przedłużenia oraz jego wcześniejszego zakończenia. Za pomocą JavaScript wstępnie weryfikowane są dane jakie wprowadza użytkownik. Czytaj więcej